Obec Palárikovo
Navigácia
Úvod

História
Údaje o obci

Fotogaléria

História a pamiatky
Hasičský zbor
Obecná polícia
Služby
Šport
Organizácie
Cestovný poriadok

Kreslené vtipy 2011
Kreslené vtipy 2012

Kontakt - Obec Palárikovo
Kontakt - Web admin
vtipné svietiace tričká
Odporúčame
Vtipné tričká s potlačou, vtipné darčeky, humorné tričká, vtipné trička alkohol
» BLOG Maja Creative
------------------------------

» Vtipné tričká

------------------------------

» Super vtipné darčeky

------------------------------
» Domáce sirupy
------------------------------
» Hospic Palárikovo
------------------------------
» FB vtipné tričká
------------------------------
» FB super vtipné darčeky
------------------------------
» Bazár knihy
------------------------------
» Veterán club Palárikovo
------------------------------
Nájdete nás aj na...

Čítať tému
Obec Palárikovo » Obec Palárikovo » Obecný úrad
 Vytlačiť tému
Odpad - komunalny, separovany, bio
1zdavu

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /www/p/a/u13485/public_html/includes/bbcodes/url_bbcode_include.php on line 21

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /www/p/a/u13485/public_html/includes/bbcodes/url_bbcode_include.php on line 22

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /www/p/a/u13485/public_html/includes/bbcodes/mail_bbcode_include.php on line 20

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /www/p/a/u13485/public_html/includes/bbcodes/mail_bbcode_include.php on line 21
No k separovanemu zberu a inemu odpadu taka drobnost.

Drevo neberu. Donedavna asi "tolerovali" a brali vylozene vrecia s pokosenou travou, zelinou, konarmi atd. Uz neberu. Su s tym naklady, treba poslat traktor a zamestnancov obecneho uradu.

Ked sa spytate ze kedy je teda otvoreny dvor v druzstve kde je mozne vyviest bioodpad na kompost, kedze kompostovisko pri dome ma limity, bezny clovek chodi do prace, tak ze si to zoberiete sami ked budete doma po pracovnej dobe, tak odpoved je nevedia, nema to nejaku stanovenu otvaraciu dobu.

A potom sa v obecnom klebetniku bude obecny policajt rozculovat ze ludia palia vo vlastnych zahradach bioodpad a chce to postihovat. A co caka rovnako ako obecny urad. Ze mu niekto pojde na kraj dediny na skusi ci bude otvorene, a ked nie potrepe sa spat? Jedno ci dochodca s karickou, alebo auto s nalozenym privesom.

Zbiera sa separovny odpad, zbiera sa komunalny odpad. Ked uz obec nedokaze zabezpecit rozumnu otvaraciu dobu na vyvoz bioodpadu na druzstvo (alebo o nej informovat), preco sa nemoze sbierat aj bioodpad v case ked aj separovany. Ved ten traktor tak ci tak musi prejst krizom krazom celu dedinu. A nemyslim ze pri zbere 1 alebo 2x mesacne by spalil viac ako obecna policia za mesiac, ktora moze behat po dedine aj na bikoch. (v najhorsom ked uz by inak neslo by zobrali jedno z osobnych aut co ma obec a nacapili na to magneticky napis OP ako to robia taxikari).

Niekedy mam pocit, ze zdravy sedliacky rozum ostal... Ze ludia su tu pre urady a nie opacne. Ale skoda reci.
 
Ratatuj

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /www/p/a/u13485/public_html/includes/bbcodes/url_bbcode_include.php on line 21

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /www/p/a/u13485/public_html/includes/bbcodes/url_bbcode_include.php on line 22

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /www/p/a/u13485/public_html/includes/bbcodes/mail_bbcode_include.php on line 20

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /www/p/a/u13485/public_html/includes/bbcodes/mail_bbcode_include.php on line 21
Ja sa tiež pripájam do diskusie..., Táto obec nevie pre svojich občanov nič urobiť! Len si pchajú do svojich vačkov aj na čele s p. "Z" z technických služieb, ktorý sa to snaží "riadiť". Keď ich zavoláte tak vám povedia ze nemajú volný traktor, a keď je zas traktor tak sa vyhovárajú ze nemajú vodiča, je toho málo to sa im neoplatí..... a tak ďalej. Môj sused vyložil zeleň na ulicu nech to zoberú, a bolo to tam skoro 3 mesiace kým to zobrali , už to začalo aj hniť /hanba na takú fušerskú robotu!!! Ja tiež mávam veľa zelene zo záhrady a ja som to vyriešil tak, ze po dedine behalo také malé auto (multikára také niečo? neviem). Tak potreboval som vyviesť väčšiu kopu zo záhrady, no tak som si objednal tu multikáru. Po dohode dobehli skoro hneď ešte to aj si naložili. Ja som bol len prekvapený ako rýchlo som sa toho zbavil, musím povedať mladi chalani prišli naložili a za par drobných to odviezli preč!! A nemusel som sa spoliehate na obecný traktor kým mi to zoberie.
Upravil palarikovo dňa 26-12-2011 17:47
 
Prejdite na fórum:
Vtipné tričká s potlačou
vtipné tričká s vtipnou potlačou

Vtipné darčeky
vtipné tričká, vtipné darčeky, humorné tričká, srandovné tričká, smiešne tričká

 

Vtipné tričká s potlačou

vtipné darčeky

--------------------------

» ALKOHOLOVÉ TRIČKÁ «

» RETRO TRIČKÁ «

» ŠPORTOVÉ TRIČKÁ «

» RYBÁRSKE TRIČKÁ «

» POĽOVNÍCKE TRIČKÁ «

»TEHOTENSKÉ TRIčKÁ «

» NARODENINOVÉ «

--------------------------

viac v e-shope

www.vtipnetricko.com

--------------------------

Chránená dielňa

Chránená dielňa

 VECTOR

Vám ponúka široký

sortiment reklamných predmetov, pracovných

odevov a ochranných

pomôcok, ale aj rôzny

reklamný textil vhodný pre ďalšiu potlač.

Ponúkaný sortiment

potlačíme vašim logom

s možnosťou uplatniť náhradné plnenie 2020

--------------------------